Blog...

Tylko dla blogowiczów!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-03-12 21:32:47

 lucking

Administrator

Skąd: town of funny
Zarejestrowany: 2010-03-12
Posty: 23
Punktów :   
zawód:: uczeń
hobby:: psy, moda
urodziny:: 29.09
WWW

Regulamin

Witam. Cel założenia forum jest bowiem bardzo prosty. Chodzi tu tylko o dobrą zabawę, poznanie innych ludzi lub -jak kto woli- dowiedzenie się czegoś w zakresie blogosfery. Nasz regulamin nie będzie napisany w punktach, ponieważ na większości forach się to nie sprawdza. Forum nie ma idealnego wyglądu ale mam nadzieję, że dużo zdobędzie na postach. Poziomie w jaki są one napisane. Tutaj kieruję również swoją prośbę. Otóż mam nadzieję, że każdy użytkownik będzie zwracał się do wszystkich z kulturą.Proszę, aby mieć swoje emocje na wodzy i jakiekolwiek konflikty załatwiać nie na forum. Na Prywatnych Wiadomościach. Warto zapoznać się również z netykietą. Błędy ortograficzne w postach nie są mile widziane ale myślę, że każdy jest tego świadomy Żeby porządek panował na forum trzeba do regulaminu dodać, to aby użytkownicy nie pisali zbędnych postów. Potocznie mówiąc aby nie SPAMOWALI. Dozwolone jest pisanie posta pod postem ale nie (pozwolę sobie tu zacytować) " co za dużo to nie zdrowo " . Aby forum dobrze funkcjonowało i było dość estetyczne proszę zdjęcia dużej wielkości wstawiać w miniaturkach...
Myślę, że jest to na tyle. Ostrzeżenia na pewno nie będą dawane ot tak. Tak jak zaczęłam mówić. Forum ma służyć do dobrej zabawy nie do nieprzyjemnych sytuacji lub ostrzeżeń. Jednak... to wszystko zależy od Was.
Administrator. Lucking.


"Z chmurami sobie radzę, ale nie mogę walczyć z zaćmieniem"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magicland.pun.pl www.rysujemy.pun.pl www.warcry.pun.pl www.aveb.pun.pl www.freee.pun.pl